Strona główna / O firmie
Get Adobe Flash player

O FIRMIE

Napędzamy świat

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o. jest oddziałem największego na świecie producenta systemów napędowych min. motoreduktorów, falowników, serwomotorów, systemów decentralnych oraz przekładni przemysłowych. Polski oddział firmy powstał w 1996 roku z siedzibą oraz zakładem montażowym w Łodzi, a dynamiczny rozwój pozwolił na stworzenie biur technicznych na terenie całej Polski.
Systemy napędowe SEW-Eurodrive znajdują zastosowanie w wielu branżach: motoryzacyjnej, budowlanej, spożywczej, logistycznej, przetwórstwa metali lub drewna, transportu i logistyki, systemów obsługi
w portach i na lotniskach. Wybór techniki napędowej "made by SEW" jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji. Tworzymy nowe, wyższe standardy, potwierdza to wdrożenie systemu zarządzania relacjami z Klientami SAP CRM oraz nowoczesna siedziba firmy w Łodzi, a także Centrum Techniczno-Szkoleniowe w Tychach. Międzynarodowy charakter firmy SEW-Eurodrive zapewnia jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń.

Dlaczego warto rozwijać się z nami?

  • Jesteśmy blisko naszych Klientów, stąd znamy i rozumiemy ich potrzeby
  • Uczymy przez doświadczenie - przekazujemy tyle teorii ile wymaga jej praktyka
  • Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem
  • W szkoleniach wykorzystujemy atrakcyjne gry edukacyjne
  • Nasza oferta szeroka, a szkolenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb
  • Posiadamy szerokie zaplecze szkoleniowe
SEW-Eurodrive Polska Spółka z o.o. wszystkie prawa zastrzeżone